Підсумки дна

Не дня, а дна. Бо ми з Вами на дні. І я зараз не про нестабільну обстановку в країні, а про свавілля, яке чинить «Кернел». Яке свавілля? Маєте унікальну можливість почитати та переглянути ексклюзивні фото.

«Кернел» господарює на фермі, яка знаходиться у Варві на Федоренковому хуторі (на цю ферму можна потрапити дорогою на Леляки, спустившись із Холодниці та повернувши наліво). На фермі тримають корів.

До Вашої уваги негативні наслідки цього господарювання. 


На фото город однієї  сім'ї. Цим людям «підфартило» мати сусідство із фермою. А ось вид знизу.


А далі додаю фото калюжі, з якої невідома речовина стікає по городу.


А калюжка ця знаходиться на внутрішньому дворі ферми.


Ще цікаво, що воно ото за кучки парують?)))


Та повернусь до розмитого городу. Справа в тім, що земельна ділянка в такому стані вже давно. Власники ділянки разом з іншими місцевими жителями, також не задоволеними господарюванням на фермі, звертались до голови смт Варва Чернігівської області Валентини Василівни Саверської-Лихошви. Вона почула їхнє звернення, навіть особисто зустрічалась із місцевими мешканцями. Але риторика її звелась до того, що нічим допомогти не може. Спасибі, хоч сказала в які інстанції людям звертатись далі. На жаль, після цієї зустрічі більшість місцевих опустили руки. Більшість, та не всі.

Люди однієї сімї (город цих людей на фото) таки спробували встановити справедливість та захистити свої права. Вони написали скаргу до Держпродспоживслужби у Варвинському районі. У відповідь – тиша. Далі вони звернулись до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

І раптом сталось диво – отримали відповідь з області. Ось фото цього документу.  


170 гривень! Солідний штраф))) Ще є цікавим те, що через 11 днів після відповіді з області надійшла відповідь і від районної держпродспоживслужби. 


Мені особисто незрозуміло, чому спочатку перевірку проводить область, а вже потім район.

Щоб Ви розуміли, фото розмитого городу на початку статті зроблені 13 грудня 2017 року. Тобто керівник товариства не усунув недоліки свого господарювання. Такі порушення мають місце і сьогодні. А що ж буде навесні? Те саме?

Поспілкувавшись із людьми, права яких порушує «Кернел», дізналась багато нового та водночас моторошного. Виявляється зараз «Кернел» зайняв майже всю прилеглу до ферми територію аж до лісу. Слова словами, а фото є фото.  



В мене особисто виникло таке враження, що і силос для корів і їхні фекалії на полі змішались. Для порівняння, раніше це все обтягувалось спеціальним клейончастим матеріалом (в народі називали «кишки»). А зараз розкидане по полю.

Більше того, пройшовшись (точніше кажучи, пробравшись) до соснового лісу, виявила жахливу річ. 



Останки корів виявила майже біля лісу, обабіч грунтової дороги, яка йде від Перекопівки до сосни (нижче є відео).

Раніше люди могли цією дорогою навпростець через Перекопівку повз ферму проїхати до лісу. Зараз же цю дорогу складно назвати дорогою. По ній проїхати можна хіба що трактором чи бульдозером. Навіть пішки пройти проблематично – люта грязь. 


Ну і ще одне фото зі сторони лісу.


Такі діла… Оу, іще одне. Біля лісу виявила в ямі велику калюжу. Зважаючи на піну на поверхні, а також характерний запах, припускаю, що то калюжа коровячої сечі.


Висновки робіть самі (нижче є ще відео). Шкода, що на відео не можна передати запах! Щоб відчути масштаб ситуації, нехай кожен читач поставить себе на місце вище згаданої сім'ї. 

На завершення, хотілося б процитувати слова зі слогану однієї з відомих нам всім партій: «Землю – громадам… Владу – громадам».

Відео за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=4LPEFb8iIqs

Рештки корови  https://www.youtube.com/watch?v=nZb1myMwEOg

Комментарии